top of page

Büyük sanayi yapılarının ve sanayi sitelerinin tüm plan, proje ve uygulamaları her aşamasıyla anahtar teslimi olarak NASIR tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bir  NASIR GROUP kuruluşu olan NASIR Mühendislik Mimarlık inşaat, büyük sanayi yapıları ve fabrika konusunda olduğu gibi işyerleri yapımında da başarılı çalışmalara imza atmıştır.

NASIR'ın tamamlamış olduğu İZ-TAMSAN Sanayi Sitesi bir toplu işyeri uygulamasıdır.

Sosyal tesis alanları bulunan, Gümrük Bakanlığı Tır Gümrükleme alanı yanında, imalat atölyeleri ve depolama alanı olmaya uygun 140 adet işyerinden oluşan Sasalı Sanayi Sitesi'nin projelendirilmesi ve yapımı yine anahtar teslimi olarak NASIR tarafından gerçekleştirilmiştir.

İşyerinin gereklerine göre hazırlanan Mimari projelendirme sonrası, mühendislik birimince ortak hazırlanan inşaat projesi, elektrik mühendisi tarafından hazırlanan elektrik projelendirmesi, makine mühendisi tarafından üretilen sıhhi tesisat ve mekanik projeler,

iç mimar tarından hazırlanan iç tasarım ve peyzaj mimarı tarafından hazırlanan çevre düzenlemesi sonrası ortaya çıkan yapı, yine NASIR'ın usta uygulama kadroları tarafından hayata geçirilmektedir.

NASIR ayrıca; alışveriş merkezi, sağlık merkezi, diyaliz merkezi gibi, özel bilgi gerektiren pek çok konuda bilgi ve deneyim sahibidir.

İş Yerleri

bottom of page